Akıllıphone İtag Bluetooth Alarm Anahtarlık Telefon Kayıp Eşya Bulucu

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Havana

Ürün Kodu: HCG638-2603

Stok Durumu: Tükenmiştir

KDV Dahil: 25,90TL

Akıllı Bulucu Bluetooth GPS Tracker -  Bluetooth Tuşları Bulucusuyla Çocuğunuzu Okulda  Ev Pet  Hayvanları Kedi Köpekler Araba için Çocuk Kablosuz Seeker Anti Kayıp Cüzdan Bulucu Çocuklar için Pet Çanta Telefon Özçekim Selfie Uyumlu 

 

  • Bluetooth İTag Finder(Akıllı Bulucu): Sonbahar okullarda başladı.Çocuklarınız için endişe ediyorsanız aradığınız bir üründür. Akıllı Bulucu yerleşik Bluetooth 4.0 LE Tech etkin bir şekilde telefon, anahtar, cüzdan, evcil hayvan, vb gibi değerli eşyalarınızı korur. Değer verdikleriniz ya da evcil hayvanlarınızın  25M etkin mesafe aralığında kaybolması ya da çalınması, bu aralığın dışında kaldığında ve bu cihaz otomatik olarak zamanında uyarı alacaktır.

  • Kayıp Bulucu & Alarmı Unuttum: Kolaylıkla önemli şeyleri takip edin. Kullanımı basit, pürüzsüz uygulama arayüzü, yüksek sesle ve dayanıklı. Ayrıca, cihaz bağlantısı kesildiğinde, harita üzerinde bilinen son konumu kaydeder, sadece uygulamayı açar ve şeyleri kaybettiğiniz haritada bulabilirsiniz. Çocuklar, bavullar, evcil hayvanlar ve daha fazlası için harika! İOS veya Android Smartphone ile “cTracing” Uygulamasını kullanma

  • Akıllı Arama: Hassas hesaplama ile evcil hayvanınızı dijital ekran üzerinden bulun, ayrıca cihazın ses çıkarmasını sağlamak için arama düğmesine de basabilirsiniz. Kompakt boyut ve hafif tasarım ve düşük enerji tüketimi, bir anahtarlık gibi kullanışlı, taşınması ve kullanımı kolaydır, Değerli Eşyalarınızı Güvenli ve Sizin Menzilinizde Tutun.

  •  Uzaktan Kumanda Kontrolü: Cihazın kamerasını veya bir tuşa basarak telefonunuzun ses kaydını uzaktan kumanda edebilirsiniz. Ön veya arkaya bakan kameralardan harika geniş açılı selfies çekebilirsiniz. Kendi portreniz için bir uzaktan obtüratör olarak çalışır, en mutlu anı kolayca yakalar. Önemli Tasarım ve Kullanışlı: Kompakt boyut, hafif tasarım ve düşük enerji tüketimi. Bir anahtarlık gibi kullanışlı, taşıması ve kullanması kolaydır.

  • 20160219_092918_004

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi

E-Ticaret Entegrasyonları