Havana Alüminyum Laptop Sehpası Yükseklik Ayarlı Katlanabilir

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Havana

Ürün Kodu: HCG96-2673

Stok Durumu: Tükenmiştir

KDV Dahil: 169,90TL

       

Havana Dizüstü Bilgisayar Standı,Dizüstü Bilgisayar Tutacağı Yükseltici Bilgisayar Tablet Standı, 6 Açı Ayarlanabilir Alüminyum Ergonomik Katlanabilir Taşınabilir Masaüstü Tutacağı ile Uyumlu Destek PC taşınabilir dizüstü bilgisayar için ayarlanabilir standı Macbook hava bilgisayar Tablet katlanabilir dizüstü bilgisayar standı soğutma pedi alüminyum tutucu MacBook Air, MacBook Pro, HP, Dell, Lenovo.

 

  • UYUMLULUK: Dizüstü bilgisayar ve tablet standı, 10 - 15,6 inç arasındaki çoğu cihazı destekler: Macbook, ThinkPad, Surface, Chromebook, iPad Pro vb.

 

 

  • ÇOK AÇILI AYARLANABİLİR TASARIM: Dizüstü bilgisayar ve tablet standı, 6 vitesli ayarlanabilir yükseklik sağlar, gerçek ihtiyacınıza göre rahat çalışma açısı ve yüksekliğe ayarlanır. Ve ergonomik tasarım, boyun, omuz ve omurga ağrısını gidererek izlemeyi ve yazmayı kolaylaştırır.

 

 

  • KOMPAKT ve TAŞINABİLİR: Yaratıcı portatif katlanabilir tasarım, dizüstü bilgisayar sehpası 9.4 * 1.75 inç boyutuna ve taşınabilir saklama çantasıyla katlanarak taşımayı kolaylaştırır.

 

 

  • MÜKEMMEL İŞÇİLİK: Eloksallı alüminyum alaşımdan, kum püskürtme ve fırçalama işlemleriyle işlenmiştir. Kaymaz silikon paspas ile cihazlarınızda herhangi bir çizilme ve sabit yerleşim riskinden kaçının.

 

 

  • Içerir: 1x dizüstü bilgisayar standı ve Saklama çantası. Alüminyum alaşımlı malzeme, dizüstü bilgisayarınızı soğutmaya yardımcı olmak için termal ped görevi görür İleri eğim açısı ve açık tasarım, dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınmasını önlemek için mükemmel havalandırma ve hava akışı sağlar.

 

Malzeme:Alüminyum alaşım 
Renk:Gümüş 
Ayarlanabilir yükseklik: 6 seviye 
Ürün boyutu: 24cm / 5.5cm / 9.5cm

 

02

1

1

1

Alüminyum alaşımı daha sağlam ve dayanıklı

16 kg kadar ağırlık taşıyın, yine de cihazınızı güvende tutun

Prensip veya üçgen sabitlemeyi kullanmak, dizüstü bilgisayar standı yapımız sabittir ve bilgisayarınızın sallanmamasını sağlar

Yumuşak silikon ped, bilgisayarın kaydırılmasını kolaylaştırır, çizilmez

8

896

786

Ev

Açık Hava ve Seyahat

Ofis

896

89635

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi

E-Ticaret Entegrasyonları