Havana Gaming Pro THX LED Klavye Mouse Set

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Havana

Ürün Kodu: HCG66-2641

Stok Durumu: 1197

KDV Dahil: 119,90TL
Miktar:

Mevcut Seçenekler:

* Renk:

Havana Rampage HA-K102 Işıklı Oyuncu Klavye Mouse Seti Mekanik His RGBli Oyun Klavyesi, RGB Arka Işık PC Mekanik Oyun keybords Kablolu Alüminyum Alaşım Tabanı Mutlu Hızlı ve Doğru Oyun ve Yazma Deneyimi, Tam Renkli Işık Özelleştirme 104 Adet Tuş Sayısı Gökkuşağı Aydınlatmalı Mekanik Duygu Klavye ile 4 Renk PC Dizüstü Bilgisayar Oyunu için GOLD

 

RGB Rainbow Klavye - Havana Rampage BlueFinger gökkuşağı klavye 87 tuş kapağı tüm arka aydınlatma fonksiyonu vardır; silinmez tuşlar; 19 çakışmayan tuş aynı anda birden fazla tuşa basmanıza veya basılı tutmanıza olanak tanır.Led klavye doğal açı eğim, büyük ve kavisli çift enjeksiyon ABS tuş kapakları tasarım, etkili el yorgunluğunu azaltmak, daha rahat hissettiriyor.

Oyuncu Mouse - Ergonomik olarak tasarlanmış yapı, 6 Düğme. Kaliteli ABS plastikten yapılmış, rahat ve dayanıklı; 4 Farklı LED solunum ışığı otomatik olarak değişir; 4 Seviye DPI Ayarlanabilir: 800/1200/1600/2000/3200; İleri düğmesi + DPI düğmesi fare arka ışığını açabilir / kapatabilir.

Oyun ve İş İçin - PC, Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, PS4, Xbox One için çalışın.USB Bağlan, Tak ve Çalıştır, Sürücü gerektirmez, Windows XP / VISTA / Win 7 / Win 8 / Win 10 / Mac OS ile uyumludur.

Gökkuşağı Oyuncu Klavye Mouse Seti - 104 tuşlu en son aydınlatılmış oyun klavyesi, 19 tuşlu çakışmayan tuş, eksik veya beklenmedik tuşlara basma korkusu olmadan aynı anda birden fazla tuşa basmanıza veya basılı tutmanıza olanak tanır. Oyun Klavyesi ve mouse, hızlı bir şekilde sizi oldukça serin bir oyun atmosferine götürebilen süper duyarlı.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi

E-Ticaret Entegrasyonları