Havana Ring Light Led 12 İnch Halka Işık Youtuber Kuaför 2.1 Metre Tripod

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Havana

Ürün Kodu: HCG3404-2682

Stok Durumu: Tükenmiştir

KDV Dahil: 159,90TL

Youtuber Işık 12 inç Led 2.1 Metre Tripod Video Stüdyo Makyaj Işığı Halka Işık, Summifit 33 cm Halka Işık Daire LED Işık,Tripod Standlı Bluetooth Halo Aydınlatma, YouTube için Telefon Tutucu, TikTok, Canlı Yayın Akışı, Makyaj, Selfie, iPhone Android

 

  • 12 İnç Ayarlanabilir Halka Işık Daha Fazla Parlaklık - Havana 12 inç(33cm) halka ışığının 3 renk modu vardır: beyaz, sıcak ışık ve sıcak sarı (Renk Sıcaklığı 2700K ile 6000K arasında değişir). Ancak daha geniş bir daire ve daha fazla ışıkla yüzünüzü daha parlak hale getirir. Canlı akış, YouTube video kaydı, selfie ve benzeri şeyler sizi şanlı, daha güzel yapar. Çevrimiçi kurs veya görüntülü sohbet için de uygundur

 

  • Çok Fonksiyonlu Daha Fazla Tutucu - Kaz boynu telefon tutucunun yanı sıra, cep telefonunu birlikte canlı yayın yapabilmesi için klipsli tutma çubuğu var! neredeyse tüm akıllı telefonlar ile uyumlu veya bir durumda olmadan, iPhone 5 için uygun SE 5 S 6 6s 6 artı 6S artı 7/87 artı/8 artı/X/XS 5.8 ''/IPOD Touch5 / 6/XR/XS Max/için Samsung Galaxy/Huawei/Xiaomi redmi/Moto/sony/Alcatel/LG/HTC için. 360 derece dönebilir, ayarlanabilir görüntüleme, güneşin altında yatay, dikey veya herhangi bir açı olabilir.

 

  • Daha Fazla Kullanım - Ayarlanabilir Tripod, ister canlı akış ister grup selfiesi olsun, esas olarak neredeyse senaryolar için kullanılır. Tripod, masa başında canlı yayın akışı için kullanılabilir veya makyaj aynası olarak kullanılabilir. Her iki Tripod da sağlam ve sağlamdır, yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır ve düşmesi kolay değildir.Dizüstü bilgisayar, PC, Güç bankası(Power Bank), USB şarj aleti, AC adaptörü vb. gibi USB portunu destekleyen çoğu cihazla çalışır. Kabloyu açmak/kapatmak veya tercih ettiğiniz aydınlatma moduna geçmek için kolay kontrol.

     

 

  • Büyükten Daha Büyük - 12 ”daire ışığı yalnızca 210cm tripoduyla halka ışıktan büyük değil, aynı zamanda daha fazla sihirli kullanım içerir. Klipsli telefon tutacağı cep telefonunuzu tutabilen çubuğu ile şovunuzu farklı kanallarla, Zoom, YouTube, TikTok vb. İle paylaşmak için gerçek bir çevrimiçi ünlü olabilirsiniz. Ayna, makyaj için yardımcıdır veya canlı yayın sırasında yüzünüzü daha net görün.

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi

E-Ticaret Entegrasyonları