Havana Seramik Kahve Değirmeni Öğütücü Ayarlanabilir Kaymaz Cam

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Havana

Ürün Kodu: HCG88-2665

Stok Durumu: 1368

KDV Dahil: 79,90TL
Miktar:

Havana Seramik Kahve Değirmeni, Manuel Kahve Çekirdeği Öğütücü, 2 Cam Kavanozlu El Kahve Değirmeni Aeropress için Seramik Çapak Paslanmaz Çelik Kulp, Damla Kahve, Espresso, Fransız Filtre Presi, Türk Kahvesi Demleme

  • Havana manuel kahve değirmeni, açık havada kahve tozlarını veya çekirdekleri saklamaya uygun iki şeffaf cam kavanozla birlikte gelir. Silikon kapak yumuşak ve kahve çekirdeklerini eklemek için uygundur. Kaymaz silikon taban, öğütme sırasında kahve değirmenini yerinde tutar.
  • Kahve değirmeni, hassas, homojen bir öğütme sağlayan, kahve çekirdeklerinin aşırı ısınmasını önleyen, kahvenin lezzetini büyük ölçüde koruyan ve bu el tipi kahve değirmenini kahve severlerin en iyi seçimi yapan seramik bir çapağa sahiptir.
  • Ayarlanabilir kontrollü Havana manuel kahve değirmeni, ince veya iri kahve tozu elde etmenize yardımcı olur, French Press, Damla Kahve, Espresso, Türk Kahvesi Demleme vb. Yaparken kahve çekirdeklerinin hassasiyetini ve iriliğini kontrol etmenizi sağlar.
  • Paslanmaz çelik sapı uzatın, kahve çekirdeklerini öğütürken çabalarınızdan tasarruf edin. Pilsiz, elektrik gerektirmeyen el tipi kahve değirmeni, sessiz sabahların keyfini gürültüsüz çıkarmanıza yardımcı olur. Öğütücü çıkarılabilir ve kolayca monte edilebilir, bu da tüm parçaların yıkanabilir olduğu anlamına gelir. Kahveyi taze ve lezzetli hale getirmek için lütfen her kullanımdan sonra öğütücüyü iyice temizleyin.

Paket şunları içerir: 1 * Manuel Kahve Öğütücü, 1 * Cam Kavanoz. Havana olarak müşterilerimize mutlu satın alma deneyimi yaşatmak istiyoruz.

 

HAVANA MANUEL KAHVE DEĞİRMENİ

manuel kahve değirmeni

Havana manuel kahve değirmeni, açık havada kahve çekirdeği tozları veya çekirdekleri saklamaya uygun iki şeffaf cam kavanozla birlikte gelir.

Silikon kapak yumuşak ve kahve çekirdeği eklemek için uygundur.

Kaymaz silikon taban, öğütme sırasında kahve değirmenini yerinde tutar.

manuel kahve değirmeni

Ayarlanabilir kontrollü Havana manuel kahve değirmeni, ince veya iri kahve tozu elde etmenize yardımcı olur, French Press, Damla Kahve, Espresso, Türk Kahvesi Demleme vb. Yaparken kahve çekirdeklerinin hassasiyetini ve iriliğini kontrol etmenizi sağlar.

manunal kahve değirmeni

Kahve değirmeni, hassas, homojen bir öğütme sağlayan, kahve çekirdeklerinin aşırı ısınmasını önleyen, kahvenin lezzetini büyük ölçüde koruyan ve bu el tipi kahve değirmenini kahve severlerin en iyi seçimi yapan seramik bir çapağa sahiptir.

kahve öğütücü

kahve değirmeni

kahve öğütücü

Paslanmaz çelik sapı uzatın, fasulyeleri öğütürken çabalarınızdan tasarruf edin.

Öğütücü çıkarılabilir ve kolayca monte edilebilir, bu da tüm parçaların yıkanabilir olduğu anlamına gelir.

Kahveyi taze ve lezzetli hale getirmek için lütfen her kullanımdan sonra öğütücüyü iyice temizleyin.

Paket şunları içerir: 1 * Manuel Kahve Öğütücü, 1 * Cam Kavanoz.

Bu manuel kahve değirmeni kullanma adımları

manuel kahve değirmeni

Pilsiz, elektrik gerektirmeyen el tipi seramik kahve değirmeni, sessiz sabahları gürültüsüz geçirmenize yardımcı olur.

manuel öğütücü

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi

E-Ticaret Entegrasyonları