Water Sprey Mop 2 Microfiber Bezli Deterjan Hazneli Temizlik Seti

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Havana

Ürün Kodu: HCG3420-2687

Stok Durumu: 965

KDV Dahil: 84,90TL
Miktar:

Zemin Temizliği için Mikrofiber Sprey Yer Paspasları, HAVANA 360 Derece Temizlik Mutfak Paspası, 420ML Doldurulabilir Şişe, 1+1 Yedek Yıkanabilir Paspas Pedleri ve Laminat, Parke, Seramik, Vinil Plan, Fayans, Ahşap Zemin Gri Microfiber Toz Paspası Islak Paspas

Kuru Silgi ve Islak Paspas: Yumuşak, emici, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen 1 paket şönil ped ve 1 paket mikrofiber bez, ıslak paspas olarak kullanılabileceği gibi toz paspası olarak da kullanılabilir. kiri, tozu, evcil hayvan tüylerini, kırıntıları ve nemi toplayın ve evcil hayvan sahipleri ve çocukları olan ailelerin savunucusu olarak düz tek kullanımlık malzemelerden daha fazla kiri toplamak için çatlakların derinliklerine ulaşın.

Çabalardan Tasarruf Edin ve Paradan Tasarruf Edin: 360 derece temizleme spreyi paspas kafası, tozu, koltuk altındaki saçları, masayı, yatağı, altları, mobilyaları veya diğer köşeleri temizlemek için esnektir, eğilmenize, mobil mobilyalara veda etmenize gerek yoktur, tasarruf edin normal paspastan daha gereksiz zaman ve hayal kırıklığı. Yeniden kullanılabilir mikrofiber paspas pedleri ve kafaları dayanıklıdır ve makinede yıkanabilir, bu da cüzdanınızda daha fazla para, çöpte daha az atık tutar.

Havana Sprey Zemin Paspası Avantajları: Duvara monte olarak tasarlanmış olup, temizlik işini bitirdikten sonra banyonuzu daha temiz ve düzenli hale getirmek için laminat paspayı duvara asabilirsiniz. Ahşap zemin paspasımızın yükseltilmiş alüminyum alaşımlı çubuğu, gevşemeyen veya kırılmayan geleneksel paspaslardan daha dayanıklı ve hafiftir. Sprey paspas bezi üzerindeki kir, leke ve kılları temizlemek için çok işlevli bir kazıyıcı ile birlikte verilir, bu da temizlik işini çok daha kolay hale getirir ve ellerinizi kirletmez.

Mikrofiber Paspas Detayları ve Risksiz Servis: Yer paspaslarının boyutu yaklaşık 128 x 14 x 38 cm ve 750 Gram ağırlığındadır. Laminat yer paspası kiti şunları içerir: 1 * yer paspası, 1 * su deposu, 1 * yedek mikrofiber paspas pedleridir. Ahşap zemin paspasımız aynı zamanda pencereleri, duvarları, tavanları ve mobilyaları temizlemek için bir pencere spreyi paspası olarak da kullanılabilir. 

Sert zeminler için yeniden kullanılabilir, yıkanabilir paspas kafalı sprey paspas ve temizleme solüsyonu için 420 ml şişedir.

Mikrofiber paspas kafası doğal olarak tozu ve kiri çeker ve hapseder.

360 derece dönebilen başlık, köşelere dönmenize ve büyük mobilyaların etrafını kolaylıkla paspaslamanıza olanak tanır.

Duyarlı sprey kafası, paspasın önündeki sıvıyı serbest bırakır; istediğiniz kadar çok veya az püskürtün.

Hafif, kompakt ve kullanımlar arasında saklaması kolaydır.

Linolyum, fayans, parke ve daha fazlası dahil olmak üzere sert yüzeyleri lekelemek ve silmek için idealdir.

 

Paket içeriği;

1 Adet Püskürtme Hazneli Sprey Mop

2 Adet Mikrofiber Bez

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi

E-Ticaret Entegrasyonları